GLYNT TRIJUVEN© Wieczna młodość dla Twoich włosów

Również włosy, które nie były wcześniej poddawane zabiegom chemicznym, są narażone na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Z wiekiem włosy wyglądają mniej dynamicznie, brakuje im jedwabistego dotyku.

CO TO JEST TRIJUVEN©?

TRIJUVEN© to zabieg odmładzania włosów, który różni się znacznie od innych konwencjonalnych metod leczenia dzięki nowej kombinacji aktywnych składników. Mikro-białko przechodzi przez zewnętrzną powłokę włosów i wchodzi do wnętrza włosa. TRIJUVEN© działa zarówno na włosy jak również we włosach. Stają się one na nowo mocniejsze, zdrowe, połyskujące i sprężyste. W domu wystarczy do tego tylko suszarka, aby uzyskaćefekt jak z salonu fryzjerskiego.

TRIJUVEN© jest terapią trzyetapową. Pierwsze dwa etapy wykonywane są w salonie, natomiast krok 3 należy wykonać w domu, kontynuując zabieg, by uzyskać efekt długotrwałego odmłodzenia włosów.

Krok 1 jest stosowany przy metodach chemicznych, takich jak np. farbowanie czy rozjaśnianie. Można także użyć go jako samodzielny zabieg regenerujący. Wtedy krok 1 rozcieńcza się z wodą. Następnie nanosi się na włosy krok 2 i spłukuje po odpowiednim czasie.

Zabiegi chemiczne sprawiają, że z czasem włosy wydają się mniej efektowne. Sąone matowe, coraz mniej chcą z Tobą współpracować. Również chemicznie nieleczone włosy są napięte przez wpływ warunków atmosferycznych. Z wiekiem włosy wyglądają mniej dynamicznie, brakuje im jedwabistego dotyku. Z TRIJUVEN© Twoje marzenie się właśnie spełniło! Pragnienie wiecznej młodości na Twoich włosach. Poza czystymi zabiegami pielęgnacyjnymi włosów możemy je odmłodzić poprzez przywrócenie strukturalnej, nieleczonej kondycji włosów. Taki „reset” z TRIJUVEN© to prawdziwa kosmetyczna rewolucja!

TRIJUVEN© zawiera nowe mikro-białko. Mikroskopijne cząsteczki tego produktu wnikają za pomocą środków fizycznych do warstwy włókien włosów. TRIJUVEN© działa zdecydowanie lepiej w przeciwieństwie do konwencjonalnego leczenia włosów lub odżywczych masek jakie poznaliśmy do tej pory. Chroni nie tylko zewnętrzną warstwę, ale działa również wewnątrz struktury włosa.

Dołącz do szczęśliwych użytkowników tego rewolucyjnego produktu już teraz, który jest dostępny w moim salonie.

Kontakt

Email: efektownia@onet.pl

Telefon : +48 507 109 008

Adres: 01-228 Warszawa

ul. Sebastiana Klonowicza 2 lok. 2

Subskrybuj!

© 2020 by Biznes Coach Polskiego Fryzjera