Efektownia to nie tylko...

... zwykły salon fryzjerski. ……Efektownia każdego dnia czaruje na Waszych włosach magiczne kolory. Inspiruje nas Wasze piękno i zachwyt. 

Zainwestuj swój czas w Siebie!

Nasz salon, Twój czas...

Wielkim zaszczytem dla właścicielki było zostanie szkoleniowcem fryzjerstwa - freelancerem, który edukuje fryzjerów. Od paru miesięcy zaczęła szkolić innych fryzjerów z najnowszych technik koloryzacji. Jako wirtuoz pędzla okazało się, że równie fajnie sprawdza się jako instruktor. Opierając się na innych mistrzach koloryzacji wspiera młodych fryzjerów i uczniów w dalszej drodze i pogłębianiu tajników koloryzacji. 

W salonie specjalnie dla Was kochane mamy pyszną kawę z pianką , 15 różnych herbat  i ziół do tego pyszne ciasto a może krówka ciągutka?  A kiedy masz gorszy nastrój i masz ochotę na lekki chillout zaproponujemy Ci lampkę wina. Chętnie też Cię wysłuchamy i wesprzemy w trudniejszym momencie. A wisienką na torcie będzie wyczarowany  piękny kolor.

Nasz salon mieści się w zacisznym miejscu wśród zieleni . Gdzie spokojnie się wyciszysz w dobrym i miłym towarzystwie naszej ekipy . Pod blokiem jest bezpłatny parking więc bez problemu można zostawić auto. A że mieścimy się też w dobtym punkcje komunikacyjnym to dojedziesz do nas tramwajem metrem i autobusem szybko z każdej części Warszawy.

Szkolenia i nie tylko...

To miejsce się zmienia dla Ciebie! Obserwuj nas i wróć tutaj niedługo.

Kontakt

Email: efektownia@onet.pl

Telefon : +48 507 109 008

Adres: 01-228 Warszawa

ul. Sebastiana Klonowicza 2 lok. 2

Subskrybuj!

© 2020 by Biznes Coach Polskiego Fryzjera